Унікальна лампа SUNOne поєднує технології LED та UV та призначена для швидкого та безпечного сушіння гель-лаків та інших матеріалів для нігтьового сервісу, заснованих на гелі. Цей інноваційний пристрій стане незамінним помічником для професійних майстрів манікюру, що працюють в індустрії краси.
Особливості та переваги лампи SUNOne 48W:
Лампа виконана у пластиковому корпусі та оснащена 30 світлодіодами, які забезпечують безпечне освітлення без шкоди для нігтів, шкіри та очей. Вбудований датчик руху дозволяє автоматично вмикати лампу при наближенні руки.
Основні технічні характеристики:
- Потужність: 48 або 24 Вт (можна перемикати кнопкою УВІМК./ВИМК.);
- Кількість світлодіодів: 30 штук;
- Габаритні розміри: 200*155*100 мм;
- Режими таймера: 5, 30, 60 та 99 сек;
- Термін служби світлодіодів: до 50000 годин;
- Вага: 0,65 кг.
Гарантія 14 днів.
Instagram: https://www.instagram.com/bestnail_store/
Сайт: https://bestnail.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Висувне дно |
| Колір | Білий |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 266 ₴








