
Витяжка Bucos Cyclone V1 100 W із фільтром НЕРА (темно-зелена)
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23623
- +380 (50) 841-21-06Vodafone (WhatsApp)
Витяжка Bucos Cyclone V1 – ідеальне рішення для майстрів манікюру будь-якого рівня, як початківців, так і професіоналів. Вона ефективно поглинає пил, що виникає під час нарощування та спилювання нігтів, забезпечуючи чистоту на робочому столі і створюючи комфортні умови для роботи.
Переваги:
- Естетика і чистота: запобігає утворенню пилу на робочій поверхні.
- Комфорт для клієнтів: зручна конструкція та велика площа витяжки.
- Міцність і легкість в очищенні: корпус із якісного пластику, що легко піддається дезінфекції.
Технічні характеристики:
- Потужність: 100 Вт
- Кількість обертів: 2900 об/хв
- Розмір: 21 см × 22,5 см × 7 см
- Пропускна спроможність повітря: до 700 куб/год
Витяжка також має новий ергономічний дизайн і практичну підставку для руки, що підвищує комфорт для майстра та клієнта. Сертифікат якості підтверджує відповідність усім заявленим характеристикам.
Це незамінний аксесуар для професійного манікюру, який забезпечить здорові умови праці та приємну атмосферу під час процедур.
- гарантія 6 місяців
можна придбати окремо фільтр https://bestnail.com.ua/p2125834389-smennyj-filtr-dlya.html
Instagram: https://www.instagram.com/bestnail_store/
Сайт: https://bestnail.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Вид | Для манікюра |
| Колір корпусу | Зелений |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2900 об/хв |
| Потужність | 100 Вт |
- Ціна: 650 ₴





