
Праймер безкислотний F. O. X Ultrabond non-acid, 14 мл
190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3084
- +380 (50) 841-21-06Vodafone (WhatsApp)
Безкислотний праймер F.O.X Ultrabond Non-Acid, 14 мл
Безкислотний праймер F.O.X Ultrabond Non-Acid — це інноваційний продукт, створений для забезпечення надійного зчеплення штучних матеріалів з натуральною нігтьовою пластиною без використання кислот. Праймер підходить для чутливих нігтів, гарантуючи стійкість і безпеку. Основні характеристики цього продукту:
-
М'яка формула: Забезпечує делікатне зчеплення без шкоди для нігтів, що робить його ідеальним для чутливих і тонких нігтів.
-
Висока адгезія: Ефективно зчіплює натуральну нігтьову пластину з гель-лаками, акрилом і гелями, знижуючи ризик відшарування.
-
Захист та безпека: Не містить кислот, що знижує ризик подразнення шкіри та забезпечує безпеку при використанні.
-
Швидке висихання: Легка текстура швидко висихає на повітрі без необхідності використання UV/LED лампи.
-
Легке нанесення: Завдяки рідкій консистенції праймер легко наноситься рівномірним шаром на поверхню нігтя.
-
Об'єм: Флакон об'ємом 14 мл ідеально підходить як для домашнього, так і для професійного використання.
Безкислотний праймер F.O.X Ultrabond Non-Acid — це надійний вибір для тих, хто цінує якість і безпеку при створенні манікюру.
Instagram: https://www.instagram.com/bestnail_store/
Сайт: https://bestnail.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Вид допоміжної рідини | Праймер безкислотний |
| Об`єм | 14 мл |
| Термін зберігання | 36 міс |
| Виробник | F. O. X |
- Ціна: 190 ₴

