Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- лампочка в комплект не входить;
- максимальна висота від столу до лампи - 76 см;
- ширина плафона - 15 см;
- цоколь Е27;
- максимальна потужність лампочки 40 Вт.
Instagram: https://www.instagram.com/bestnail_store/
Сайт: https://bestnail.com.ua/
Для того переходьте на наш сайт - https://bestnail.com.ua/ g38859617-rabochie-lampy-led
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
- Ціна: 395 ₴









